Prisiregistruoti

Lojalumo ir partnerių programa “Draugams”

Atsilyginame už rekomendacijas ir pardavinėti nereikia, jokiu būdu!

Kam rinktis masinės gamybos čiužinį, kai gali gauti asmeniškai sau sukurtą ir pagal antros pusės pageidavimus pritaikytą? Mums normalu, kad kiekvienas klientas savo lovos pusėje turi savą čiužinio pusę, pagal kūno sudėjimą, sveikatos būklę ir miegojimo įpročius be kompromisų!

#MiegoAmbasadorius Darius Kiaulakis

Pasirodo, išskirtinai mažai žmonių turi žinių, koks čiužinys jų sveikatai tinka. O kompetentingų pardavėjų, kurie prisiimtų asmeninę atsakomybę, kas konkrečiam žmogui sveikiau, teks prekybos vietose su ryškiu žiburiu paieškoti…

Kad dalyvauti programoje ir gauti sau naudos

Paklausk

draugo, kliento, giminaičio ar jam būtų smalsu sužinoti kaip pagerinti savo miego kokybę, pagal individualias ypatybes ir gauti asmeniškai pritaikyto čiužinio pasiūlymą?

Rekomendavimo procesas:

1. Užsiregistruok

Tik registruoti vartotojai gali dalyvauti programoje. Sąlygos pagal partnerių lygius aprašytos žemiau.

2. Nukopijuok nuorodą ir nusiųsk draugui, kad užpildytų klausimyną

Jeigu nematai savo unikalios nuorodos, prisiregistruok/prisijunk aukščiau (puslapio viršuje)⬆️

Draugui reikės užpildyti klausimyną, pagal kurį jis gaus pasiūlymą ir nemokamai miego gerinimui asmenines rekomendacijas, pagal pateiktus atsakymus.

Jei nori, kad mes susisiektume, užpildyk formoje kontaktus ir mes patys paskambinsime ar parašysime, tuo pačiu pakonsultuosime.

Įprastai pakanka užpildyti nesudėtingą unikalų klausimyną, kuris padės geriau pažinti save, gauti žinių, kaip pagerinti savijautą ir sveikatą, atsižvelgiant į miego įpročius, kūno sudėjimą bei sveikatos būklę.

3. Gauk pinigų, nuo užsakymo sumos

Jei rekomenduotas žmogus įsigis personalizuotą čiužinį, mes pasidalinsime savo uždarbiu (mieliau skirsiu reklamos biudžetus geriems žmonėms nei reklamos banginiams), o už sukauptą sumą galėsi įsigyti prekių mūsų el. krautuvėje arba net personalizuotą čiužinį.

Nauda draugams / partneriams

Draugams (privatiems asmenimis) už rekomendacijas 3 proc. nuo rekomenduotos sumos.

Lojaliems klientams (pakartotiniams pirkimams) 7 proc. nuo užsakymo sumos.

Juridiniams partneriams 10 proc. nuo rekomenduotos sumos atsiskaitant pagal sąskaitą faktūrą. Galioja tik iš anksto pasirašius bendradarbiavimo sutartį.

Tuo pačiu mielai edukuosime ir pasidalinsime dalomąją medžiaga, kad galėtų paaiškinti, kodėl verta rinktis personalizuotą Matrest čiužinį (sukūrėme analogo Europoje neturintį, pasiteisinusį modelio parinkimo metodą ir verslo modelį).

Dėl išsamesnių partneriams sąlygų kreiptis tiesiogiai į Darius.Kiaulakis@matrest.com arba +37060099666 arba per messenger #MiegoAmbasadorius

Mes mylime savo klientus ir partnerius, todėl nuoširdžiai rūpi, kaip jie jaučiasi. Siekiame, kad būtų patenkinti visi mūsų klientai, partneriai ir žinoma- mus rekomenduotų!

Norime, padėti kuo daugiau žmonių fantastiškai išsimiegojus džiaugtis gyvenimu! Kas rytą, vėl ir vėl!

Kviečiu susidrauginti 🙂 Aš Darius Kiaulakis #MiegoAmbasadorius laukiu tavo registracijos ir rekomendacijų. 😊

Asmeniškai garantuoju, kad draugus ir klientus aptarnausime empatiškai, užsakymus įvykdysime atsakingai, o atsiskaitysime sąžiningai.

Esu tos nuomonės, geriau padėti ir dalintis su savais, negu su svetimais, todėl norime turėti draugų – partnerių ratą, su kuriuo augtume ir padėtume dar daugiau žmonių būti laimingesne ir sveikesne savęs versija. Atsiprašau, jeigu kažką įžeis šitas pasiūlymas ar tiesmukumas. Nėra ko nutylėti – dirbsime su tais, ir dalinsimės su tais, kurie kuria vertę! #GiversGain #GiversGet 🙂

Išsimiegok ant čiužinio,
idealiai atitinkančio
kūno poreikius ir įpročius

Susikurk čiužinį