Kainos

Kainos paskaičiuojamos priklausomai nuo to meto žaliavų įkainių, čiužinio dydžio bei medžiagų specifikacijos ir reikalingo kiekio, ypač jei bus gaminamos „jam ir jai“ atskirai pritaikytos pusės.

Apie tai fainas Irinos ir Mindaugo atsiliepimas.

Dažniausiai į mus kreipiasi poros, tad personalizuotas dvigulis čiužinys 160x200cm gali kainuoti ~700-1900 eur diapazone.

Vienguliai būna 300-800 eur diapazone.

Norisi konkretumo?

Atsakingai užpildyk klausimyną ir pateiksime personalizuoto čiužinio pasiūlymą.

O po to atvykus į Miego Ambasadą mielai papildomai pamatuosime kiekvieno, kas naudosis čiužiniu, kūno linkius ir galės atsigulti ant „prie akių“ kuriamo čiužinio.

Mūsų studijoje nėra kalno čiužinių, mūsų studijoje ant dviejų lovų dėliojamos medžiagos (sluoksnis po sluoksnio), kol išsigrynina toks čiužinio modelis, koks reikalingas pagal atėjusius žmones.

Bent 8 rūšys spyruoklių, 3 rūšys lateksų, 4 rūšys kokoso pluošto, … Kalnas medžiagų, iš kurių kuriamas asmeniškai pritaikytas čiužinys.

Su vaikais ir paaugliais yra paprasčiau, tačiau dėl jiems pritaikyto čiužinio ir miego gerinimo geriausia pasitarti telefonu +37060099666 Darius Kiaulakis #MiegoAmbasadorius

Taip pat galima įsigyti dovanų fainą kuponą, nes personalizuotas čiužinys ypač vyresnio amžiaus žmonėms, gali būti, gyvenimą ilgininti dovana!

Taip atrodo dovanų kuponas ir aplinka, kur prieš atsigulint Miego Ambasadoje aptarnaujami klientai.

Išsimiegok ant čiužinio,
idealiai atitinkančio
kūno poreikius ir įpročius

Susikurk čiužinį