Apie mus…

Esame kitokie čiužinių kūrėjai ir gamintojai, nes mūsų vizija yra padėti žmonėms fantastiškai išsimiegoti, kad būtų sveikesni ir jų namuose vyrautų santarvė.

Tad per lioliką metų pavyko surasti ir paneigti krūvą mitų apie čiužinius ir miegą. Toliau Darius Kiaulakis ieško atsakymų, kad pats ir jo klientai būtų produktyvesni, laimingesni ir svarbiausiai jų antrosios pusės būtų patenkintos jais.. 🤣

Darius Kiaulakis #MiegoAmbasadorius apie čiužinius tiesiai iš dirbtuvių

Kas mes esame?

Presonalizuotas – individualiai pritaikyti produktai, parinkimo unikalus konceptas ir išbandytos praktikos

Matrest – gamybos ir kokybės valdymas

Miego Ambasadorius – Darius Kiaulakis, žmogus, įkūrėjas, asmeniškai rekomenduojantis sprendimus ir savo reputaciją „dedantis ant stalo” nesislepiant po prekiniais ženklais.

Čiužinių centras – ištakos, viena seniausių specializuotų čiužinių el. parduotuvių Lietuvoje. Čia gimė personalizuoto čiužinio koncepcija, gamybos „know how” ir tūkstančiai patenkintų klientų nuo kūdikio iki senolio nuo naujagimio iki 180kg sveriančio piliečio.

Šiuo metu gaminame ne tik čiužinius ir groteles lovoms, tačiau parenkame pagalves, patalynę, antklodes, miego gerinimui vartojamus produktus ir dalinamės žiniomis ir patirtimi, kaip būti sveikesne, produktyvesne ir žvalesne savęs versija. Trumai – kad džiugintų gyvenimas nuo pat prabudimo.

Apie mus kalba?

Labai džiaugiamės, kai apie mus kalba bei mums leidžia skleisti gerąją žinią, o ne marketingines frazes, kurios tik klaidina renkantis sau tinkamus produktus, paslaugas ir formuojant įpročius (šiuo atveju miego, sveikatos ir savijautos atžvilgiu).

Pristatymas BNI Baltia verslo klubo susitikime. Darius Kiaulakis #MiegoAmbadadorius

Vartotojų kontrolė LRT laidoje apie čiužinius. Pilna laida čia: https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000080446 Darius Kiaulakis #MiegoAmbasadorius

Į ką atkreipti dėmesį renkantis čiužinį ir pagalvę. Darius Kiaulakis #MiegoAmbasadorius
Daugiau patarimų..

Istoriškai kalbant, viskas prasidėjo nuo baldų ir čiužinių prekybos.

Per 2010 metų krizę teko išmokti ne tik baldus gaminti, o ir čiužinius ir skaudžiausiu būdu įgyti pamokų.

Aplankyta begalė seminarų, klientų kurie dalinosi savo žiniomis ir patirtimi (nuo medikų iki žmonių, kurie savo sveikata iki surandant mus net nesusimąstydavo – juk iki tam tikro amžiaus „jūra iki kelių” arba „jaunystė amžinai tęsis”.. 🤣

Išsigryninome, kad EMPATIJA yra mūsų kertinė vertybė, kad padėti žmonėms ir mūsų kolegos, partneriai būtų taip pat patenkinti. Nors esame įmonė, tačiau vadovaujamės sąmoningumo ir draugiškumo principu – elgtis su kitais taip, kaip norime, kad su mumis elgtųsi. Tad šios vertybės ir veiksmai mums padeda padėti tiems, kuriems rūpi savo bei artimųjų sveikata, produktyvumas, .. Na ieškome sąmoningų klientų ir klienčių, kurie nori būti laimingi ir sveiki, bei dėl to kažką pasirengę daryti. Auksinės piliulės nėra – čiužiniai ir visokie produktai negydo, jie tik prevencija. Nors dažnu atveju žmonės nepasirūpina, o kai nutinka išvaržos, skausmai, tirpimai ar dar rimtesni kūno sutrikimai, atsisuka ir į stuburą, nervyną, per kurį smegenys koordinuoja organų veiklą.

Tad patapome miego gerinimo šalininkais ir ekspertais, praktikais ir apskritai faina komanda, kurios produktai ir sprendimai padėjo tūkstančiams. Norėtume, kad padėtų jums, jūsų draugams, artimiesiems ir milijonams žmonių visame pasaulyje. Holistinis priėjimas prie sveikatos ir prisiimama asmeninė tsakomybė už tai ką rekomenduojame, pagaminame ir parduodame.

Nori personalizuoto čiužinio sau, vaikui, tėvams? Užpildyk šį klausimyną, pateiksim pasiūlymą ir įsigilinsim į atsakymus.

Išsimiegok ant čiužinio,
idealiai atitinkančio
kūno poreikius ir įpročius

Susikurk čiužinį