ATVEJIS PARODOJE „Pelenė”

Noriu pasidalinti viena istorija. Dalyvavau „Pelenės“ parodoje, kurios metu prie manęs priėjo vyras. Šis vyras teigė, jog prieš 2 metus pirko iš manęs personalizuotą čiužinį, tačiau dabar jo pusė nustojo jį džiuginti, atrodo, lyg būtų per kieta. 

Negalėjau nesureaguoti, prisiimu atsakomybę už savo gaminius, man svarbus kiekvienas klientas ir jo miego kokybė, todėl susisiekėme su juo ir davėme kelias rekomendacijas. Jeigu per 3 dienas situacija nepagerės – mes pakoreguosime jo pusę. 

Galop atvyko į mūsų čiužinių laboratoriją – Miego Ambasados studiją ir konsultacijos metu suradome jo naująją čiužinio medžiagų konfigūraciją, nes prie akių buvo keičiamos čiužinio medžiagos ir jam teko per geros 1.5 valandos pagulėti ir vėl stotis, kol suradome kokios medžiagos sumažina dabartinius nugaros skausmus menties srityje. Tuo pačiu išeinant žmogus gavo ne tik pažadą, kad pakoreguosime atvykę jo čiužinį, į lygiai tokią pačią sudėtį, dar papildomai įdaviau latekso sluoksnį, kad jo čiužinio pusėje padidinti klampumo (kas irgi gali būti viena priežasčių kodėl jo esamas čiužinys nedžiugina). Tuo pačiu primygtinai parekomendavau kreiptis į kineziterapeutą, nes matuojant jo kūno linkius pasimatė, kad yra menčių srityje suspazmavęs rumenynas ir netgi pečių aukštis pakitęs, o tai paaiškėjo kad ant vieno šono jis neguli, o kai paprašiau pagulėti, pradėjo tempti petį. Tad čiužinys, kurį pakoreguosime pagal jo dabartinį kūno sudėjimą ir sveikatos būklę bus geriau adaptuotas. 

Tokių klientų dėka mes tobulėjame dar tiksliau parenkant medžiagų sudėtį pagal kiekvieną žmogų individualiai.

Per daugiau nei 11 metų patirties sukaupėme didelį žinių bagažą, todėl saviems klientams žinome ne tik ką pasiūlyti, o ir į ką keisti jei pasikeis kūno sudėjimas ar kitos sveikatos aplinkybės. Tuo pačiu grįžtamasis ryšys leidžia mums tobulėti, nes renkame informaciją ir iš jos mokomės. 

Jeigu ir Jūs norite saugiai ir fantastiškai miegoti, kviečiu užpildyti klausimyną, kuris padės mums sukurti kiekvieno pusėje personalizuotą čiužinį.

Išsimiegok ant čiužinio,
idealiai atitinkančio
kūno poreikius ir įpročius

Susikurk čiužinį