DAUGIAU KAIP 50.000 SKIRTINGŲ VARIACIJŲ ČIUŽINIŲ GAMINIMUI!

Ilgametė darbo su personalizuotais čiužiniais patirtis nepraėjo veltui. Mano tikslas, kad kuo daugiau žmonių sužinotų apie miego svarbą organizmui bei sveikatai ir galimybes jį gerinti. Visus šiuos metus asmeniškai aiškinausi medžiagų sąveikas ir ryšį su sveikata. Išklausiau kiekvieno, atėjusio pas mane į konsultaciją, žmogaus istorijos, įsijausdavau į jo miegojimo iššūkius ir nuoširdžiai norėjau padėti. Per daugiau kaip 11 metų kruopščiai atrinktos :

Kad ant čiužinio džiuginų 🙂

✔️8 rūšys spyruoklių,
✔️3 rūšys latekso,
✔️6 rūšys kokoso,
✔️4 rūšys arklio ašutų,
✔️3 rūšys neaustinės medžiagos,
✔️ 2 audinių rūšys užvalkalams (kurie nusegami užtrauktuku)

Iš tokio plataus žaliavų pasirinkimo, “jo ir jos čiužinio pusėje” individualiai, įmanoma pagaminti daugiau nei 50 000 skirtingų čiužinių variacijų, todėl kiekvienas galės užsisakyti sau pritaikytą – personalizuotą čiužinį. 

Nežinote, ką pasirinkti? Visi čiužiniai vizualiai Jums atrodo vienodi? Išvaizda apgaulinga, visa esmė branduolyje, kiek formuojama kūno padėtis miegant ir kiek yra apgaubiama oda, kad kūnas nusiramintų ir kokybiškiau atsipalaiduotų/atsistatytų. 

#MiegoAmbasadorius Darius Kiaulakis
#MiegoAmbasadorius Darius Kiaulakis

Esu tam, kad padėti tiek suaugusiems, tiek vaikams fantastiškai išsimiegoti. 

Užpildykite klausimyną, pagal kurį pateiksime pasiūlymą čiužiniui ir rekomendacijas miego pagerinimui. O jei bus smalsu, vizito metu čiužinių laboratorijoje – Miego Ambasados studijoje galėsite atsigulti ant sau pritaikyto čiužinio komplektacijos, o jei reikės net bus galima vietoje pakoreguoti. Taip pat galėsite pačiupinėti kiekvieną žaliavą, sužinoti visas ypatybes ir prisidėti prie personalizuoto čiužinio būtent Jums pagaminimo! 

⬇️

Nori sužinoti koks čiužinys tinka tau, antrai pusei ar vaikui, pagal kūno sudėjimą, sveikatos ypatybes bei miegojimo įpročius? Užpildyk klausimyną ir sužinok:

www.Personalizuotas.lt/miegui

Išsimiegok ant čiužinio,
idealiai atitinkančio
kūno poreikius ir įpročius

Susikurk čiužinį