KĄ NUTYLI DAUGUMA ČIUŽINIŲ GAMINTOJŲ?

Į ką atkreipiate dėmesį pirkdami čiužinį? Standumą? Dydį? Žaliavas, iš kurių jis pagamintas? O ar kas nors iš Jūsų atkreipdavo dėmesį į čiužinio užvalkalą? Iš patirties sakau, kad tik labai maža dalis ateinančių pas mane žmonių jį sureikšmina. Veltui, nes gamintojai tuo naudojasi ir todėl nutyli svarbius faktus, kuriais pasidalinsiu.

Užvalkalas turi įtaką mūsų kūno kaitimui, o to pasekoje prakaitavimui miego metu. Kuomet oda yra įkaitusi, suprakaitavusi, o miegant mes nieko nejaučiame, kūnas natūraliai pradeda tai spręsti vartantis, mėginant nukloti, po to vėl užsikloti antklodę, vartantis. Kad šių problemų nebūtų yra būtina atkreipti dėmesį į patalynės ir čiužinio užvalkalo audininio sudėtį. 

Mes rekomenduojame viskozės, lino, medvilnės medžiagas, kurios maišytos su poliesteriu, kad būtų pakankamai tamprus ir geriau būtų perteiktos čiužinio paviršiaus minkštinamos / komfortiškos savybės.

Mano vertinimu, nelabai geri užvalkalai yra tie, kurie yra sudaigstyti sintetika viduje (pvz memory medžiaga ar sinteponu – lyg sintetinė vata). Tokių medžiagų daigstymo priežastis paprasta: perkamas pigesnis mažesnės gramatūros ir tankio audinys, jį reikia kažkuo sutvirtinti, todėl naudojama papildomai sintetika. O minėta memory medžiaga ar sinteponas puikiai sugeria drėgmę bei sunkiau tą drėgmę pašalina. Tai sudaro savotišką oro tarpą ir toje vietoje žmogus pradeda perkaitinėti, o to pasekoje oda stengiasi vėsintis išskirdama prakaitą ir natūraliai kūnas siekdamas išvengti to šilto pagrindo pradeda vartytis, ieško miegant būdų kaip vėsintis. Mes to nesuvoksime, tik neramaus miego pasekmės, po kelių metų gali įtakoti tokias problemas ir priežastis, kaip išvaržos, skoliozė tiek kaklos srityje, tiek žemiau.

Rekomenduoju besirenkant čiužinį atkreipti dėmesį į užvalkalą, o jei savarankiškai priimti sprendimą sudėtinga – kviečiu užpildyti klausimyną, kuris padės paruošti personalizuoto čiužinio pasiūlymą, su būtent Jums tinkamu ne tik užvalkalu, o ir parinktomis medžiagos, kad kūnas gautų tinkamą atramą pagal kūno linkius, kūno sudėjimą, sveikatos būklę bei miegojimo įpročius.

Klausimynas čia : www.personalizuotas.lt/miegui

Pasidalinkite, koks, iš ko pagamintas Jūsų čiužinio užvalkalas?

Išsimiegok ant čiužinio,
idealiai atitinkančio
kūno poreikius ir įpročius

Susikurk čiužinį