Kad sava pusė būtų mieliausia (Interjeras.lt)

Kristina Noreikienė

Miego Ambasadorius Darius Kiaulakis

Miegas turi didžiulę reikšmę mūsų gyvenimo kokybei, o tam, kad jis būtų sveikas ir ramus, privalu atkreipti dėmesį į čiužinį, kuris čia vaidina bene svarbiausią vaidmenį. Jau daugiau kaip 11 metų miego tema domisi ir personalizuotų čiužinių gamyba užsiima Miego Ambasadoriaus vardu žinomas Darius Kiaulakis. Pasak jo, čiužinys nėra tiesiog minkštas daiktas, dedamas ant lovos, – jis formuoja mūsų kūno padėtį, jo tikslas – suteikti saugiausią pozą stuburui ir raumenynui kol miegame. Tačiau juk visi žmonės skirtingi – nevienodo ūgio, svorio, stoto, – tad ir čiužiniai negali būti tokie patys. Todėl D. Kiaulakis sukūrė unikalią personalizuoto čiužinio parinkimo metodiką ir išplėtojo šio čiužinio pagaminimo technologiją. 

Kiekvienam – pagal poreikius.

Kuriant personalizuotą čiužinį, pirmiausia įvertinama stuburo ir laikysenos būklė, miegojimo įpročiai ir pagal unikalią 17 veiksnių metodiką sukuriamas kūnui tinkančio standumo gaminys, kad būtų patogu ir sveika. 

O jei ant to paties čiužinio miegate dviese ir jūsų poros svorių skirtumas sudaro 15 ar 20 kg? Akivaizdu, jog skirsis ir jūsų miegojimo įpročiai, kūnų įdubimas taip pat bus nevienodas. Gaminant personalizuotą čiužinį, žmonėms, gulintiems šalia, pagal kiekvieno jų kūno svorį, ūgį, sveikatos būklę, gulėjimo įpročius ir net odos tipą individualiai parenkamas medžiagų standumas. Tam, kad kiekvieno žmogaus čiužinio pusė būtų pritaikyta konkrečiai jam, medžiagų kombinacijos parenkamos iš daugiau kaip 50 tūkst. variacijų. Miego Ambasadoriaus teigimu, jam ir jai skirtos pusės pritaikomos individualiai be kompromisų.

Gamybos proceso metu kruopščiai sukuriama čiužinio forma, iš 8 skirtingų rūšių parenkamos spyruoklės, taip pat renkamasi iš 3 rūšių latekso, 4 rūšių kokoso ir kitų organinių medžiagų. Pagaminto čiužinio viršus ir apačia – tokios pačios sudėties, kad apvertus būtų tas pat pojūtis be jokių marketingo triukų. Miego Ambasadorius yra latekso šalininkas ir nerekomenduoja gulėti ant porolono (putų poliuretano, pvz., memory medžiagos) nei vaikams, nei suaugusiesiems. Čiužinys apvelkamas lengvai nusegamu, orui laidžiu, skalbiamu dviejų dalių užvalkalu, kuris neskatina prakaitavimo. Jo paviršius – itin švelnus ir malonus liesti. Čiužinio užvalkalas – labai svarbus, nes ši medžiaga apgaubia odą. Užvalkalas, kurio sudėtyje nevyrauja sintetiniai pluoštai, geriau paskirsto šilumą. Todėl D. Kiaulakis rekomenduoja rinktis viskozę, medvilnę arba liną.

„Su komanda siekiame, kad kiekvienas žmogus norėtų kas vakarą grįžti namo ir kad sava pusė būtų mieliausia“, – sako Miego Ambasadorius. 

Protinga investicija

Kokybiškas poilsis lemia gerus mokslo, darbo rezultatus. Sveikas miegas didina mūsų atsparumą ligoms, ir gyvenimas labiau džiugina. Todėl tikrai protinga investuoti į jums pritaikytą čiužinį. O nusprendus tai padaryti, geriausia pasikliauti ekspertu, galinčiu prisiimti atsakomybę parenkant tinkamas medžiagas kiekvienam žmogui individualiai. 

Svarbu paminėti, jog lojalumo ir partnerių programa „Draugams“ leidžia gauti nuolaidas užsisakant ir įsigyjant čiužinius, o pasirašius partnerių sutartį – ir papildomų pajamų. 

Personalizuoti „Matrest“ čiužiniai gaminami Vilniuje ir pristatomi per 5–14 dienų. Jeigu bent truputį smalsu, užsukite į interneto svetainę ir spauskite mygtuką „Susikurk čiužinį“!

Daugiau nuotraukų: 

Šaltinis: https://www.interjeras.lt/naujiena/personalizuotas-ciuzinys-kad-sava-puse-butu-mieliausia

Išsimiegok ant čiužinio,
idealiai atitinkančio
kūno poreikius ir įpročius

Susikurk čiužinį