KIENO ATSAKOMYBĖ ANT KOKIO ČIUŽINIO MIEGOSITE?

Nestandartiniai matmenys, galimybė pakoreguoti pirmą mėnesį po pagaminimo nemokamai, nes tokiu būdu mes ne tik galime kliento vietoje pakoreguoti čiužinį, o ir pakeisti į kitą, jei nėra galimybės to padaryti vietoje. Mūsų per daugiau kaip 11 metų, begalės korekcijų įgijome žinių kokiems žmonės kokios reikalingos medžiagų kombinacijos. Tačiau kiekvienas žmogus unikalus ir pasitaiko, kad tik vienam žmogui būna sunkiau adaptuotis prie naujo čiužinio, todėl mes nepaliekame kliento nežinioje ir išsprendžiame, kad čiužinys džiugintų.

Kad atsirinkti medžiagų kokybę ir tiekėjus prireikė gero dešimtmečio, nes mes suteikiame garantiją ne tik, kad čiužinys vizualiai bus gražus, o ir kad bus tinkamo standumo. Todėl čiužinio kokybė turi tiesioginį ryšį su miego kokybe bei pagalba užmiegant.

O jei klientams būna pasireiškiantys skausmai, ypatingai po medicininių diagnozių, traumų ar operacijų, dar papildomai yra pamatuojami kūno linkiai, parenkama tinkamo aukščio ir klampumo pagalvė, kad čiužinio parinkimas būtų dar tikslesnis. Konsultacijos metu gali būti tik vienas klientas ar pora, kad nebūtų pašalinių trikdžių ir žmogus galėtų maksimaliai atsipalaiduoti jaukioje, miegamojo erdvę primenančioje aplinkoje – čiužinių laboratorijoje – Miego Ambasados studijoje Užupyje Vilniuje.

Yra buvę atvejų, kad po kelių metų žmogui koregavome čiužinį, bet apie sekančiame straipsnyje 🙂 
O jei norisi sau, savo antrai pusei ar vaikams sukurto čiužinio – www.personalizuotas.lt/miegui

Išsimiegok ant čiužinio,
idealiai atitinkančio
kūno poreikius ir įpročius

Susikurk čiužinį