SU KOKIAIS IŠŠŪKIAIS SUSIDURIA ŽMONĖS BESIRENKANT ČIUŽINĮ?

Besikeliant į naują bustą arba atliekant remonto darbus esamajam, dažniausiai tikrai neapsieina be baldų keitimo. Keičiami stalai, šviestuvai, sofos, lovos, kėdės, tačiau apie vieną svarbų dalyką neretai pamirštama. Taip, aš apie čiužinį. Atrodytų, jog koks skirtumas, kiekviena lova ar sofa ir taip minkšta, kam čia tos papildomos išlaidos čiužiniui? Šioje vietoje noriu Jus pataisyti. Čiužinio įsigijimas – jokiais būdais nėra išlaida, tai investicija. Investicija į kokybišką miegą ir poilsį, gerą nuotaiką, galimybę kokybiškai dirbti ir vykdyti įvairias kasdienines veiklas, na, ir aišku – į sveikesnę ateitį. 

Kartais lovos turi gan kokybišką gamyklinį čiužinį, tačiau kad ir koks geras jis būtų, jis niekada neprilygs personalizuotam čiužiniui, kuris besiremiant į Jūsų atsakymus  ir duomenys gaminamas Jums. Apie miegą ant sofos net kalbėti nenoriu. Sofa nėra pritaikyta miegui, todėl net ir su čiužiniu sunku garantuoti kokybišką miegą, o ką jau kalbėti apie miegą be čiužinio. Savęs žalojimas ir ne kitaip. 

Be jokių abejonių, galima nuvykti į artimiausią baldų parduotuvę ir įsigyti ten kažkokį čiužinį, tačiau reikėtų nepamiršti, kad jis nebus personalizuotas. Kitas iššūkis, su kuriuo susiduria perkantys masinės gamybos čiužinius prekybos centruose – nėra nestandartinių išmatavimų lovoms skirtų čiužinių. Paėmus per mažą – dalis lovos bus nepadengta, o įsigijus per didelį – čiužinio dalis kabės ore. Užsakant personalizuotą čiužinį tokių problemų nėra, nes jį mes gaminame ne tik atsižvelgdami į lovos išmatavimus, bet ir jos ypatybes. Apie tai papasakosiu sekančiame įraše.

O su kokiais iššūkiais teko susidurti Jums beieškant čiužinio, pagalvės, patalynės, antklodės, grotelės lovai?

Pasitarkime +370 600 99666 #MiegoAmbasadorius Darius Kiaulakis

Išsimiegok ant čiužinio,
idealiai atitinkančio
kūno poreikius ir įpročius

Susikurk čiužinį