Susikurk personalizuotą Matrest čiužinį per 10 min.
Čiužinys dviems Čiužinys vienam

Analizuojame kiekvieno kūną individualiai atsižvelgiame net į smulkiausius niuansus

Kūno parametrai

 • Ūgis
 • Svoris
 • Amžius
 • Laikysena
 • Sudėjimas
 • Įpročiai

Sveikatos būklė

Kiekvieno kuris naudotis čiužinio prašysime greitai ir patogiai pasirinkti negalavimus ir užgyventus sveikatos pokyčius, kaip skausmai, traumos, ligos, alergijos, sutrikimai, negalavimai. Gulėjimo pozos (ypatingai atsibudus) ir aplinkos trukdžiai. Čiužinys ilgainiui gali padėti pakeisti miegojimo įpročius ir savijautą kas rytą.

Kada, kur ir kokio čiužinio reikia?

 • Lovos vidiniai matmenys?
 • Ant ko dėsis čiužinys?
 • Per 14 d. ar greičiau?
 • Kietesnio ar minkštesnio?
 • Reikės išvežti seną?
 • Reikės montavimo paslaugos?
Čiužinys gimsta iš daugiau, kaip 50.000 variacijų

Klientų atsiliepimai

Daugiau atsiliepimų

Populiariausi klausimai

Ar perkant personalizuotą čiužinį gaunama garantija?

Žinoma 5 metų garantija čiužinio branduoliui ir 2 metų garantija užvalkalui (iš dviejų dalių ir nusegamas užtrauktuku, kurį galima 40° skalbti buitinėje skalbyklėje). Beje mūsų čiužiniai žinome, kad jau naudojami >10 metų ir puikiai tarnauja. Tiesiog 5 metai, kad būtų, nors patirtis rodo, kad po 8-10 metų ir morališkai pasensta ir standumas pradeda kisti. Tad džiaugiamės, kad klientai po 8-10 metų sugrįžta pas mus atsinaujinti čiužinių bei kai atsiranda ar paauga jų atžalos.

Ką daryti, jei čiužinys netiko ar neatitiko lūkesčių?

Yra galimybė grąžinti, tačiau yra galimybė po įsigijimo per mėnesį laiko pakoreguoti ir dar geriau adaptuoti pagal kūno sudėjimą, linkius, sveikatos būklę ir įpročius. Pirmą mėnesį kūnas adaptuosis, tačiau pasitaiko atvejų, kai klientams būna laikas kreiptis į kineziterapeutus ar osteopatus, tačiau kad nereikėtų kentėti, mes galime padėti, net po čiužinio įsigijimo (pakeičiant arba vietoje/namuose atvykus pakoreguoti čiužinio sudėtį).

Ar čiužinys gali būti nestandartinės formos?

Žinoma. Matrest personalizuotas čiužinys gali būti pagamintas nors ir apvalus. Dėl aukščių reikia būtinai pasitarti su Miego Ambasadoriumi, nes čiužinio esmė ne aukštis, o medžiagų poveikį kūno linkiams gulint.

Ar Personalizuotas prekiauja čiužinių užvalkalais?

Taip. Mes kadangi patys gamintojai, todėl pasiuvame ir užvalkalus. Juk gyvenime būna žmonės lovoje leidžia daug laiko (pvz. valgo ar augintiniais džiaugiasi..).

Ar galima gauti čiužinį greičiau nei per 2-4 savaites?

Taip. Kadangi Matrest technologijos, žinios ir gamyba yra mūsų rankose, todėl yra buvę atvejų kad per parą laiko personalizuotas čiužinys buvo jau pristatytas. Įprastai terminas (be pabrangimo) 2 darbo savaitės. Žinoma galime pasandeliuoti, nes pasitaiko, kad užsako čiužinį ir kol sulaukia lovos, mes pristatome sutartu laiku.

Ar išvežate seną čiužinį?

Taip, Kaip ten yra sakoma - Любой каприз за ваши деньги. 🤣

Ar rekomenduojate čiužinius su Memory (visko elasto medžiaga)?

JOKIU BŪDU! Bėkite nuo tos medžiagos kuo toliau. Mes rekomenduojame ir gaminame spyruoklinius čiužinius su lateksu, kokosu, arklio ašutų plaušu ir jokio gulėjimo ant porolono (jokia forma). Nei vaikams nei suaugusiems.

Turiu čiužinį kuris pasikelia, bet nėra lovoje grotelių. Kaip pasikeisti čiužinį?

Mes kadangi turime baldų konstruktorių, suprojektuojame ir pagaminame groteles pritaikytas pagal lovos ertmę ir pakėlimo mechanizmą. O atvežę sumontuojame taip, kad pakėlus vartomas personalizuotas čiužinys nenuslystų. Turėsite ir pakeliamą čiužinį ir galimybę jį apversti bei išskalbti (nusegus užtrauktuku) jo užvalkalą.

Ar pristatatote tik Lietuvoje?

Lietuvoje tai pagal nutylėjimą pristatome su nešimo paslauga, čia kaip ir viskas aišku. Mūsų čiužinių galima rasti ir JAV, Tadžikistane, Danijoje, Airijoje, Vokietijoje... Tad mūsų misija padėti žmonėms fantastiškai išsimiegoti, kad atskleistų savo vidinį potencialą (be išsimiegojimo ir personalizuoto čiužinio iš savęs maksimumo neįmanoma išspausti). 😊

Kas yra Miego Ambasadorius ir Matrest?

Miego Ambasadorius yra čiužinių srityje lyg lakūnas bandytojas. Rekomenduoja ir gamina tik tai, ką pats išbando, atlieka per savo patirtį tyrimus ir tik tada pasiūlo, parduota ir pagamina. Taip, tai #Matrest čiužinių gamybinės įmonės įkūrėjas ir direktorius (gaminama Vilniuje, Ateities g. 10), taip pat jis sugalvojo, ištestavo ir sukūrė autorinę personalizuoto čiužinio koncepciją. Apie tai šis tinklalapis ir yra, todėl būtina prieš kreipiantis konsultacijai atsakyti į klausimus [žemiau spausk mygtuką ⬇️ Susikurk čiužinį], kurie itin svarbūs sukuriant personalizuotą pagrindą ant kurio kūnas prisitaikys (nes pagrindas formuoja kūno padėtį)! Sveikatos tema geriau nespėlioti, nes iš patirties pamokos pasidaro ir skaudžios ir brangios. Stuburas nejuokas, todėl Darius Kiaulakis rūpinasi savo ir klientų stuburais, laikysenos gerinimu ir išsimeigojus galima iš savęs išspausti maksimumą. Aišku per konsultacijas, tie kas būna pasiruošę išgirsti, gauna ir psichosomatikos tematika žinių - juk visos ligos ir skausmai nuo nervų.. :) Norisi unikalios patirties? Atėjote teisingu adresu :) Pagarbiai Darius K.

Išsimiegok ant čiužinio
idealiai sukurto, pagal individualius
kūno poreikius ir įpročius

Čiuzinys dviems Čiuzinys vienam